НОВОВОРОНЦОВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Н А К А З

від 15.06.2012 року №101

Про створення інформаційної системи

управління освітою та впровадження

проекту інформатизації Нововоронцовського

району Херсонської області

Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 926/2010 року «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», на виконання обласної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року, затвердженої рішенням сесії обласної ради від 21 вересня 2011 року №287, наказу управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 07.06.2012 року №255 «Про створення інформаційної системи управління освітою та впровадження проекту інформатизації Херсонської області», з метою створення єдиної загальнообласної електронної бази освіти, автоматизації управлінської діяльності на всіх рівнях, спрощення процедури документообігу, враховуючи позитивний досвід регіонів України по впровадженню пілотного проекту

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити реалізацію проекту створення інформаційної системи управління освітою в Нововоронцовському районі Херсонський області шляхом застосування комплексу програм «КУРС: Освіта».

2. Призначити відповідальною особою (куратором) даного проекту Безверху А.В., методиста КУ «Нововоронцовський районний методичний кабінет».

3. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів призначити відповідальних осіб (кураторів) даного проекту у школах до 01 липня 2012 року та надати копії відповідних наказів.

4. Шкільним кураторам внести остаточну інформацію та сформувати бази даних загальноосвітніх навчальних закладів до 01 вересня 2012 року.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник відділу освіти Т.М.Фоменко

Безверха, 21553

Програма «КУРС: Школа»

Зареєстровано (Свідоцтво ВР № 01110 від 07.08.2009) та схвалено (реєстр. № 14/18-1597 від 23.04.2010) Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Комп'ютерна програма «КУРС: Школа» призначена для ведення єдиної бази даних ЗНЗ, керування шкільними процесами, розрахунку навантажень вчителів, складання розкладу занять, ведення електронних шкільних журналів, обліку дітей шкільного віку, автоматичного складання звітів ЗНЗ-1, 77-РВК та 83-РВК. В програмі існує можливість складання розкладу як в ручному так і автоматичному режимі. Працює як в середовищі OC Windows, так і в середовищі Linux.

Програма «КУРС: Школа» здатна враховувати відомості про інфраструктуру школи (корпуси, поверхи, кабінети, класні кiмнати і т.iн.), адміністрацію, викладацький склад, учнів, їх батьків або опекунів, дисципліни, що читаються (предмети); навчальний план школи, навчальні програми з окремих предметів, відомості про класи, їх кількість, розподіл по змінам; встановлювати розпорядок роботи школи на кожен день, а також протягом тижня, місяця, року; на підставі введених даних підготувати та роздрукувати обов'язкові та персональні звіти; консолідувати, аналізувати інформацію в будь-яких розрізах, виводити її в Excel, Html і друкувати.

За допомогою програми складається розклад занять - найважливіший документ планування навчального процесу і основний організаційний документ школи, який визначає роботу вчителів та учнiв, адміністрації та всього закладу в цілому і, як наслідок, поліпшується ефективність роботи школи, складаються більш комфортні умови для її плодотворної роботи.

Кiлькiсть переглядiв: 0