Методична рада

Відповідно до плану роботи комунальної установи «Нововоронцовський районний методичний кабінет» 8 лютого 2016 року була проведена методична рада. В роботі методичної ради взяли участь методисти РМК, заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти району, завідуючі дошкільними навчальними закладами, провідний спеціаліст відділу освіти Нововоронцовської районної державної адміністрації Кузьменко Т. М. З підсумками методичної роботи за І семестр в загальноосвітніх та дошкільних закладах освіти виступила завідувач РМК Морозова О. Л. Присутні були ознайомлені з підсумками проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та мовно-літературних конкурсів у 2015 – 2016 навчальному році, моніторинг яких підготувала методист РМК Нікольченко В. А. Про стан і перспективи розвитку дошкільної освіти в районі доповіла Федорак І. В. методист із дошкільної освіти. До уваги членів методичної ради та запрошених був презентований досвід вихователя Нововоронцовського ДНЗ №1 Гонтар Алли Яремівни на тему «Природоохоронна робота з дітьми та батьками». Досвід вихователя був одноголосно затверджений.

Засідання методичної ради

Порядок проведення методичної ради

від 31 березня 2013 року

1. Про затвердження досвіду роботи учителя початкових класів Нововоронцовської ЗОШ №1 Крепчук Т.Л. з теми «Інтегровані уроки як засіб соціалізації учнів початкових класів».

Безверха А.В., зав. КУ "Нововоронцовський РМК"

Тирон В.М, заступник директора Нововороноцовської ЗОШ №1

Крепчук Т.Л., вчитель початкових класів Нововоронцовської ЗОШ №1

2. Про порядок закінчення 2013-2014 н. р. та особливості проведення державної підсумкової атестації.

Безверха А.В., зав. КУ "Нововоронцовський РМК"

КУ «Нововороноцвський районний методичний кабінет»

Рішення методичної ради

від 31 березня 2014 року №1 смт. Нововоронцовка

Про затвердження досвіду роботи

учителя початкових класів

Нововоронцовської ЗОШ №1 Крепчук Т.Л.

з теми «Інтегровані уроки як засіб соціалізації учнів початкових класів»

Відповідно до клопотання шкільного методичного обєднання учителів початкових класів Нововоронцовської ЗОШ №1 районним методичним кабінетом було сплановано вивчення досвіду роботи вчителя початкових класів Нововоронцовської ЗОШ №1 Крепчук Т.Л. з теми «Інтегровані уроки як засіб соціалізації учнів початкових класів» на районному рівні.

Основними заходами на даному етапі стали:

  1. Організація районних семінарів, Днів майстерності для вчителів початкових класів з метою демонстрації на практиці основних форм і методів роботи вчителя.
  2. Проведення засідань районних методичних об’єднань учителів початкових класів з метою ознайомлення та вивчення ефективності методичних прийомів, що використовуються у роботі Крепчук Т.Л.
  3. Видання збірки методичних матеріалів «З досвіду роботи»: «Використання краєзнавчих принципів на уроках початкової ланки».

Відповідно до вищезазначеного

методична рада вирішила:

  1. Затвердити досвід роботи вчителя початкових класів Нововоронцовської ЗОШ №1 Крепчук Т.Л.
  2. Вийти з клопотанням до КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» про внесення досвіду роботи вчителя до обласного анотованого каталогу передового педагогічного досвіду. До 15 травня 2014 року
  3. КУ «Нововороноцвський районний методичний кабінет» (завідувач Безверха А.В.):

3.1. Використовувати матеріали з досвіду роботи вчителя при проведенні засідань Школи молодого вчителя, районних методичних об’єднань і семінарів для подальшого їх впровадження у масовій педагогічній практиці.

Постійно

3.2. Направити матеріали з досвіду роботи вчителя у видавництва „Шкільний світ”, „Джерела”, „Таврійський вісник”.

До 01.06.2014 року

3.3. Збірник методичних рекомендацій „З досвіду роботи” розмістити на сайті відділу освіти, молоді та спорту Нововоронцовської районної державної адміністрації у розділі «Методична робота».

До 15.04.2014 року

3.4. Інформувати через засоби масової інформації про творчу діяльність учителя Крепчук Т.Л.

До 20.05.2007 року

Голова методичної ради А.В.Безверха

Секретар В.А.Нікольченко
Підсумки методичної роботи в І семестрі 2013-2014 н.р.

Технологія організації науково-методичної роботи

Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі (методичні рекомендації щодо реалізації обласної науково-методичної проблеми) ( переглянути презентації Соціалізація дошкільників, Соціалізація підлітків )

Рекомендовано Вченою радою КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» (протокол № 1 від 31 січня 2013 р.)

Методичні заходи з проблеми превентивного виховання, запобігання дитячої бездоглядності, попередження злочинності, правопорушень та насильства у сім’ї на 2013 рік


Протоколи засідань методичної ради
Протокол №1 від 30.03.2012 року
Протокол №2 від 28.05.2012 року
Протокол №3 від 25.06.2012 року
Методичні рекомендації щодо проведення майстер-класу
Методичні рекомендації про організацію наставництва
Методичні рекомендації про роботу творчої групи
Методичні рекомендації про індивідуальну інноваційну діяльність
Методичні рекомендації про методичну роботу вчителя
Методичні рекомендації щодо календарно-тематичного планування
Творчий звіт вчителя
Єдині вимоги щодо оформлення папки передового педагогічного досвіду

V етап обласної проблеми "Проектувуання педагогічного простору для стимулювання внутрішньої і зовнішньої мобільності учасників навчально-виховного процесу (методичні рекомендації завантажити)

Кiлькiсть переглядiв: 26