/Files/images/bbloteka/IMG_3260.JPGУчасники конкурсу11 березня 2013 року спільно з центральної районною бібліотекою проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу "Кращий читач 2013"

У кожного в дитинстві були свої улюблені книги та герої. Якби багато не мали діти в житті, якби не було книги. Навчивши вас дивуватися, вона змушує шукати це дивне в звичайному житті. Розповівши про людську долю, вона сама формує новий людський характер. Одна книга дарує веселий настрій, змушує сміятися, інша розкриває таємниці Всесвіту.

Для найвідданіших шанувальників книги, 11 березня був проведений ІІ етап регіонального конкурсу «Найкращий читач 2013». Учасники виконували тестові завдання і рекламували свої улюблені книги, прочитані поза шкільною програмою. Усі діти творчо підійшли до домашнього завдання, кожен демонстрував свій талант та захоплення. А таких учасників, як Карпенко Сергій, Біду Аліну і Амеліна Сергія, улюблені твори надихнули на створення власних пісень. Малюнки, вироби із бісеру і паперу, вишивки, надали на розсуд журі Федаш Софія, Матвійчук Валерія, Романович Олександра, Нагорна Анастасія, Пеп'як Вікторія. Їхні витвори стали чудовим доповненням до розповіді. Із неабияким креативом до створення неперевершених комп'ютерних презентацій підійшли Марчук Дарина, Романович Олександра, Федаш Софія, Буклів Людмила, Біда Аліна. Захоплюючи розповіді підготували Нагімова Олена, Шкворець Ольга, Нагорний Олександр, Бурцева Ірина, Чумак Данило, Різак Марія, Туркін Михайло, Лємєшова Карина, Шелковенко Володимир.

Усі учасники гідно подолали випробування. Тож, поки журі підводило підсумки, на них чекав сюрприз: відеофільм «Видатні особистості України», присвячений життєвому та творчому шляху Тараса Шевченка, літературна вікторина – презентація та солодкі призи.

Боротьба за перемогу була запеклою, але все ж члени журі мусили обрати кращих. Серед учнів 6-х класів виборола першість Різак Марія (Нововоронцовська ЗОШ №1), серед семикласників району – Пеп"як Вікторія (Дудчанська школа –дитячий садок).

Закінчився ІІ етап конкурсу, переможців очікує обласне змагання за звання найкращого. Організатори вдячні всім учасникам конкурсу, бібліотечним працівникам, які готували своїх читачів до цього конкурсу та нагадують, що дружба з книгою не закінчується ніколи, зали бібліотек завжди гостинно приймуть бажаючих і розкриють перед ними свої книжкові багатства.

/Files/images/bbloteka/IMG_3248.JPGПідведення підсумків/Files/images/bbloteka/IMG_3262.JPGРізак Марія, Пеп"як Вікторія/Files/images/bbloteka/IMG_3090.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_3184.JPG


21 листопада 2011 року на базі районної центральної бібліотеки відбувся семінар сільських і шкільних бібліотекарів "Правова освіта і правове виховання учнів у бібліотечній роботі"./Files/images/Изображение 046.jpg

1. Програма семінару.

2. Інформаційні ресурси на допомогу правовій освіті.

3. Правова освіта і правове виховання.

Кiлькiсть переглядiв: 2